ERJ-U1TF2703U זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Panasonic Industry
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Panasonic Industry
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
270 kOhms ±1% 1W נגד שבב 2512 (6332 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
ERJ-U1TF2703U
מק"ט מוצר של DigiKey
10-ERJ-U1TF2703UTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERJ-U1TF2703U
תיאור
RES 270K OHM 1% 1W 2512
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
ERJ-U1TF2703U דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C