ERJ-U3RD1500V
מק"ט מוצר של DigiKey
10-ERJ-U3RD1500VTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
10-ERJ-U3RD1500VCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-ERJ-U3RD1500VDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERJ-U3RD1500V
תיאור
RES 150 OHM 0.5% 1/10W 0603
תיאור מפורט
150 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
ERJ-U3RD1500V דגמים
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C