ERZ-V14D431CS
מק"ט מוצר של DigiKey
10-ERZ-V14D431CS-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERZ-V14D431CS
תיאור
VARISTOR 430V 6KA DISC 14MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
430 V 6 kA וריסטור 1 מעגלים חשמליים חור מעבר דיסק 14 מ"מ
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
473 V
יצרן
Panasonic Industry
זרם - נחשול
6 kA
סדרה
אנרגיה
155J
אריזה
בתפזורת
מספר המעגלים
1
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
450 pF @ 1 kHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
275 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
350 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח וואריסטור (מינ')
387 V
מארז‏ / תיבה
דיסק 14 מ"מ
מתח ואריסטור (טיפוסי)
430 V