EXB-34V560JV
מק"ט מוצר של DigiKey
Y8560TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
Y8560CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
Y8560DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EXB-34V560JV
תיאור
RES ARRAY 2 RES 56 OHM 0606
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
56 Ohm ±5% 62.5mW הספק לרכיב מבודד 2 רשתות נגדים מערכי נגדים ±200ppm/°C 0606, קמור
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EXB-34V560JV דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
יצרן
Panasonic Industry
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מעגל
מבודד
מארז‏ / תיבה
0606, קמור
התנגדות (Ohms)
56
מארז ההתקן של הספק
0606
טולרנס
±5%
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
מספר הנגדים
2
גובה - מקובע (מרבי)
מספר פינים
4
מספר מוצר בסיס
הספק לרכיב
62.5mW