EZJ-P1V420FM
מק"ט מוצר של DigiKey
P122057TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
P122057CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P122057DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EZJ-P1V420FM
תיאור
VARISTOR 42V 8A 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
42 V 8 A וריסטור 1 מעגלים חשמליים הרכבת משטח, MLCV 0603 (1608 מטרי)
קטגוריה
זרם - נחשול
8 A
יצרן
Panasonic Industry
מספר המעגלים
1
סדרה
קיבוליות @ תדר
55 pF @ 1 MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
מתח DC מקסימלי (Volts)
30 V
הרשאה
AEC-Q200
מתח וואריסטור (מינ')
37.8 V
סוג ההרכבה
הרכבת משטח, MLCV
מתח ואריסטור (טיפוסי)
42 V
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
מתח ואריסטור (מקס')
46.2 V