HEV2AN-P-DC24V | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 255-4143-ND |
יצרן | |
תיאור | RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 24V |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 25 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | שימוש כללי ממסר DPST-NO (2 FormA) 24VDC סליל חור מעבר |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | תצורת הסיומת פין PC |
יצרן | ערכי איטום אטום - הגנה מהשפעת שדות אלקטרו-מגנטיים |
סדרה | בידוד סליל Class F |
אריזה מגש | מתח מחייב-פעולה 16.8VDC |
סטטוס החלק פעיל | מתח מחייב-שחרור 1.2VDC |
סוג ההרכבה | זמן פעולה 30 ms |
מתח סליל | זמן שחרור 10 ms |
צורת מגע DPST-NO (2 FormA) | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 55°C |
ערכים נקובים של המגעים (זרם) 20 A | חומר מגע כסף ניקל (AgNi) |
מתח מיתוג 1000VDC - מקס' | סוכנות הרשאות cURus, VDE |
עומס - מיתוג מקסימלי 20000W | סוג ממסר |
זרם סליל 80 mA | התנגדות סליל 300 Ohms |