TX2SA-12V-X | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RELAY TELECOM DPDT 2A 12V |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | טלקום ממסר DPDT (2 Form C) הרכבה משטחית |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | תצורת הסיומת דמוי כנף |
יצרן Panasonic Electric Works | ערכי איטום אטום - במלואו |
סדרה | מתח מחייב-פעולה 9VDC |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מתח מחייב-שחרור 1.2VDC |
סטטוס החלק פעיל | זמן פעולה 4 ms |
מתח סליל 12VDC | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
צורת מגע DPDT (2 Form C) | חומר מגע כסף (Ag), זהב (Au) |
ערכים נקובים של המגעים (זרם) 2 A | סוכנות הרשאות BSI, cURus |
מתח מיתוג 220VDC - מקס' | סוג ממסר טלקום |
עומס - מיתוג מקסימלי 60W | התנגדות סליל 1.03 kOhms |
זרם סליל 11.7 mA | מספר מוצר בסיס |