TXS2SA-12V-Z
מק"ט מוצר של DigiKey
255-TXS2SA-12V-ZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
255-1394-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
255-1394-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TXS2SA-12V-Z
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPDT (2 Form C) הרכבה משטחית
קטגוריה
תצורת הסיומת
דמוי כנף
יצרן
Panasonic Electric Works
ערכי איטום
אטום - במלואו
סדרה
מתח מחייב-פעולה
9.6VDC
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
סטטוס החלק
פעיל
זמן פעולה
5 ms
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זמן שחרור
5 ms
מתח סליל
12VDC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
צורת מגע
DPDT (2 Form C)
חומר מגע
כסף (Ag), זהב (Au)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
1 A
סוכנות הרשאות
BSI‏, cURus‏
מתח מיתוג
‎110VDC - מקס'
סוג ממסר
שימוש כללי
עומס - מיתוג מקסימלי
110W
התנגדות סליל
2.88 kOhms
זרם סליל
4.2 mA