BZT52-B16-AU_R1_000A1
מק"ט מוצר של DigiKey
3757-BZT52-B16-AU_R1_000A1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3757-BZT52-B16-AU_R1_000A1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3757-BZT52-B16-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52-B16-AU_R1_000A1
תיאור
DIODE ZENER 16V 410MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 16 V 410 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-123
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±2%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
410 mW
מארז ההתקן של הספק
SOD-123
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 12 V