BZT52-B24S-AU_R1_000A1 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 24 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZT52-B24S-AU_R1_000A1
מק"ט מוצר של DigiKey
3757-BZT52-B24S-AU_R1_000A1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3757-BZT52-B24S-AU_R1_000A1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3757-BZT52-B24S-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52-B24S-AU_R1_000A1
תיאור
DIODE ZENER 24V 200MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 18 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
הספק - מקס'
200 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
80 Ohms