BZT52-B24S-AU_R1_000A1 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 24V 200MW SOD323 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 9 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 24 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - דלף הפוך @ Vr 100 nA @ 18 V |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
סדרה | דירוג לרכב |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | הרשאה AEC-Q101 |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | מארז / תיבה |
טולרנס ±2% | מארז ההתקן של הספק SOD-323 |
הספק - מקס' 200 mW | מספר מוצר בסיס |
עכבה (מקס') (Zzt) 80 Ohms |