BZT52-B7V5S-AU_R1_000A1
מק"ט מוצר של DigiKey
3757-BZT52-B7V5S-AU_R1_000A1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3757-BZT52-B7V5S-AU_R1_000A1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3757-BZT52-B7V5S-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52-B7V5S-AU_R1_000A1
תיאור
DIODE ZENER 7.5V 200MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 7.5 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 5 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
הספק - מקס'
200 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
7 Ohms