BZT52-C3V3-AU_R1_000A1
מק"ט מוצר של DigiKey
3757-BZT52-C3V3-AU_R1_000A1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3757-BZT52-C3V3-AU_R1_000A1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3757-BZT52-C3V3-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52-C3V3-AU_R1_000A1
תיאור
DIODE ZENER 3.3V 410MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 3.3 V 410 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
25 µA @ 1 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
SOD-123
הספק - מקס'
410 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
95 Ohms