BZX84B6V2-AU_R1_000A1
מק"ט מוצר של DigiKey
3757-BZX84B6V2-AU_R1_000A1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3757-BZX84B6V2-AU_R1_000A1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3757-BZX84B6V2-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84B6V2-AU_R1_000A1
תיאור
DIODE ZENER 6.2V 410MW SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 6.2 V 410 mW ±1.94% הרכבה משטחית SOT-23
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
3 µA @ 4 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±1.94%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
410 mW
מארז ההתקן של הספק
SOT-23
עכבה (מקס') (Zzt)
10 Ohms