BZX84B6V2-AU_R1_000A1 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 6.2V 410MW SOT23 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 6.2 V 410 mW ±1.94% הרכבה משטחית SOT-23 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - דלף הפוך @ Vr 3 µA @ 4 V |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | דירוג לרכב |
סטטוס החלק פעיל | הרשאה AEC-Q101 |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
טולרנס ±1.94% | מארז / תיבה |
הספק - מקס' 410 mW | מארז ההתקן של הספק SOT-23 |
עכבה (מקס') (Zzt) 10 Ohms | מספר מוצר בסיס |