BZX84C4V3_R1_00001
מק"ט מוצר של DigiKey
3757-BZX84C4V3_R1_00001TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3757-BZX84C4V3_R1_00001CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3757-BZX84C4V3_R1_00001DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C4V3_R1_00001
תיאור
DIODE ZENER 4.3V 410MW SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 4.3 V 410 mW ±5% הרכבה משטחית SOT-23
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
90 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
3 µA @ 1 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
SOT-23
הספק - מקס'
410 mW