BZX84C4V3_R1_00001 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 4.3V 410MW SOT23 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 4.3 V 410 mW ±5% הרכבה משטחית SOT-23 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | עכבה (מקס') (Zzt) 90 Ohms |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 3 µA @ 1 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | מארז / תיבה |
טולרנס ±5% | מארז ההתקן של הספק SOT-23 |
הספק - מקס' 410 mW | מספר מוצר בסיס |