P6SMBJ30CA-AU_R1_000A1
מק"ט מוצר של DigiKey
3757-P6SMBJ30CA-AU_R1_000A1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3757-P6SMBJ30CA-AU_R1_000A1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3757-P6SMBJ30CA-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
P6SMBJ30CA-AU_R1_000A1
תיאור
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
48.4V מלחץ12.4A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMB)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
12.4A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
30V
מתח - פריצה (מינ')
33.3V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
48.4V