PJSD24CW-AU_R1_000A1
מק"ט מוצר של DigiKey
3757-PJSD24CW-AU_R1_000A1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3757-PJSD24CW-AU_R1_000A1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3757-PJSD24CW-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PJSD24CW-AU_R1_000A1
תיאור
TVS DIODE 24VWM 42VC SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
42V מלחץ4A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-323
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
350W
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ תדר
50pF ב-1MHz (מקס')
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים דו-כיווניים
1
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V (מקס')
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - פריצה (מינ')
26.6V
מארז‏ / תיבה
SC-90, SOD-323F
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
42V
מארז ההתקן של הספק
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
4A (8/20µs)