PJSD24CW-AU_R1_000A1 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 24VWM 42VC SOD323 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 42V מלחץ4A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-323 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | הספק - מתקף שיא 350W |
יצרן | הגנת קווי כוח לא |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | קיבוליות @ תדר 50pF ב-1MHz (מקס') |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C (TJ) |
סוג זנר (Zener) | דירוג לרכב |
ערוצים דו-כיווניים 1 | הרשאה AEC-Q101 |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 24V (מקס') | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - פריצה (מינ') 26.6V | מארז / תיבה SC-90, SOD-323F |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 42V | מארז ההתקן של הספק |
זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 4A (8/20µs) | מספר מוצר בסיס |