PJSOT24C-03_R1_00001
מק"ט מוצר של DigiKey
3757-PJSOT24C-03_R1_00001TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PJSOT24C-03_R1_00001
תיאור
TVS DIODE 24VWM 45.3VC SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
45.3V מלחץ6A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
250W
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
55pF ב-1MHz (מקס')
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-50°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
2
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V (מקס')
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - פריצה (מינ')
26.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
45.3V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
6A (8/20µs)