RB520S40-AU_R1_000A1
מק"ט מוצר של DigiKey
3757-RB520S40-AU_R1_000A1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3757-RB520S40-AU_R1_000A1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3757-RB520S40-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RB520S40-AU_R1_000A1
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 250MA SOD523
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 40 V 250mA הרכבה משטחית SOD-523
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 30 V
יצרן
קיבוליות @ Vr‏, F
30pF ב-0V, 1MHz
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
250mA
מארז ההתקן של הספק
SOD-523
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
600 mV @ 200 mA
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 125°C
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA