OMD8000-R300-IEP-V1-L
מק"ט מוצר של DigiKey
2046-OMD8000-R300-IEP-V1-L-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OMD8000-R300-IEP-V1-L
תיאור
SENSOR OPT 10-30CM ANALOG
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישנים אופטיים 1.18‏ אינץ' ~ 314.96‏ אינץ' (3‏ ~ 800‏ ס"מ) יציאה
קטגוריה
סוג היציאה
Analog, Push-Pull
יצרן
Pepperl+Fuchs, Inc.
מתח - הספקה
10V ~ 30V
אריזה
תיבה
זרם - הספקה
80 mA
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 55°C