EM4777-C-60#
מק"ט מוצר של DigiKey
EM4777-C-60#-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EM4777-C-60#
תיאור
TEST LEAD BNC TO GRAB HOOK 60"
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 2
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
60.0‏ אינץ' (1524.00‏ מ"מ) תקע BNC, זכר עד מיקרו-קרס (2) מוליך בדיקה 150VAC
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
אורך כבל
60.0‏ אינץ' (1524.00‏ מ"מ)
יצרן
Pomona Electronics
עובי חוט
‎20AWG‎
סדרה
סוג כבל
RG-58C/U
אריזה
בתפזורת
מתח - נומינלי
150VAC
סטטוס החלק
פעיל
תחום טמפרטורה
122°F (50°C)
תצורה
BNC לתופסן, קרס
חומר - בידוד
פולי-ויניל כלורי (PVC)
מחבר ראשון
תקע BNC, זכר
צבע
כבל שחור, מוליכים שחורים ואדומים
מחבר שני
מיקרו-קרס (2)
מספר מוצר בסיס
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
זמין להזמנה
בדיקת זמן האספקה
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
אורך חלופי
TEST LEAD BNC TO GRAB HOOK 24"
:‏ במלאי6
TEST LEAD BNC TO GRAB HOOK 36"