20M020D1B
מק"ט מוצר של DigiKey
403-1002-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
20M020D1B
תיאור
STEPPER MOTOR PM BIPOLAR 5V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דו-קוטבי מנועי צעד מגנט קבוע גודל מסגרת 20.0 צעדים 250 mA 5VDC
קטגוריה
מומנט - החזקה (oz-in / mNm)
1.55 / 10.95
יצרן
גודל / מידה
עגול - קוטר 0.807‏ אינץ' (20.50‏ מ"מ)
סדרה
קוטר - גל
אריזה
בתפזורת
אורך - גל ומסב
סטטוס החלק
פעיל
מרווח חור הרכבה
סוג
מגנט קבוע
תצורת הסיומת
חוטים מוליכים
סוג סליל
דו-קוטבי
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
מתח - נומינלי
5VDC
התנגדות סליל
20 Ohms
דירוג זרם (אמפר)
250 mA
מאפיינים
מוט עגול
צעדים לסיבוב
20.0
אינרציית רוטור
0.41gcm²
זווית צעד
18°
משקל
‎0.052 lb (23.59 g)‎
דיוק
±12%