INN3378C-H302-TL
מק"ט מוצר של DigiKey
596-INN3378C-H302-TLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
596-INN3378C-H302-TLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
596-INN3378C-H302-TLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
INN3378C-H302-TL
תיאור
IC OFFLINE SW FLBACK INSOP-24D
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממיר מחוץ-לרשת Flyback טופולוגיה 70kHz InSOP-24D
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
INN3378C-H302-TL דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
3.42V ~ 3.78V
יצרן
Power Integrations
תדר - מיתוג
70kHz
סדרה
הספק (Watts)
70 W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הגנה מפני תקלות
הגבלת זרם, טמפרטורת-יתר, מתח-יתר, קצר חשמלי
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
בקרת תדר, הפעלה באמצעות תוכנה, סנכרון
בידוד יציאה
מבודד
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C (TA)
מתגים פנימיים
כן
מארז‏ / תיבה
‎24-PowerSMD, מודול ("0.425, 10.80 מ"מ), 17 מוליכים
מתח - פריצה
725V
מארז ההתקן של הספק
InSOP-24D
טופולוגיה
Flyback
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - הפעלה
5 V