499-V3-254-10-009101 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Mill-Max Manufacturing Corp.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Mill-Max Manufacturing Corp.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
499-V3-254-10-009101
מק"ט מוצר של DigiKey
499-V3-254-10-009101-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
499-V3-254-10-009101
תיאור
CONN HEADER R/A 54POS 2.54MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
אורך מגע - בחיבור
סדרה
אורך המגע - זקף
אריזה
בתפזורת
גובה הבידוד
סטטוס החלק
פעיל
צורת המגע
עגול
סוג מחבר
גימור מגע - חיבור
זהב
סוג מגע
פין זכר
עובי גימור מגע - חיבור
פסיעה - חיבור
גימור מגע - זקף
בדיל
מספר המיקומים
חומר מגע
פליז
מספר השורות
2
חומר בידוד
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), פוליאסטר, במילוי זכוכית
מרווח שורות - בחיבור
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
שחור
עיטוף
לא-מעוטה
דירוג זרם (אמפר)
3A
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
150VDC