802-V3-028-10-193101 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Samtec Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
מחבר פס-פינים חור מעבר 28 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
802-V3-028-10-193101
מק"ט מוצר של DigiKey
802-V3-028-10-193101-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
802-V3-028-10-193101
תיאור
CONN HEADER VERT 28POS 2.54MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
יצרן
אורך המגע - זקף
סדרה
אורך מגע כולל
אריזה
בתפזורת
גובה הבידוד
סטטוס החלק
פעיל
צורת המגע
עגול
סוג מחבר
גימור מגע - חיבור
זהב
סוג מגע
פין זכר
עובי גימור מגע - חיבור
פסיעה - חיבור
גימור מגע - זקף
בדיל
מספר המיקומים
חומר מגע
פליז
מספר השורות
2
חומר בידוד
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), פוליאסטר, במילוי זכוכית
מרווח שורות - בחיבור
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
שחור
עיטוף
לא-מעוטה
דירוג זרם (אמפר)
3A
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
150VDC