802-V3-054-12-002101
מק"ט מוצר של DigiKey
802-V3-054-12-002101-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
802-V3-054-12-002101
תיאור
CONN HEADER VERT 54POS 2.54MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 54 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.141‏ אינץ' (3.60‏ מ"מ)
יצרן
אורך המגע - זקף
סדרה
אורך מגע כולל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
3A
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
150VDC