802-V3-060-30-001101 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Molex
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 60 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
802-V3-060-30-001101
מק"ט מוצר של DigiKey
802-V3-060-30-001101-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
802-V3-060-30-001101
תיאור
CONN HEADER SMD 60POS 2.54MM
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
3A
ערך נקוב של המתח
150VDC