RV6NAYSD102A
RV6NAYSD102A
RV6NAYSD102A
מק"ט מוצר של DigiKey
RV6N102C-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RV6NAYSD102A
תיאור
POT 1K OHM 1/2W CARBON LINEAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1k Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פחמן 0.5W, 1/2W נעל הלחמה
קטגוריה
מספר קבצים
1
יצרן
Precision Electronics Corporation
סוג כוונון
מוגדר משתמש
סדרה
סיבוב
295°
אריזה
בתפזורת
חומר התנגדותי
פחמן
סטטוס החלק
פעיל
תצורת הסיומת
נעל הלחמה
התנגדות (Ohms)
1k
סוג מפעיל (Actuator)
מחורץ
טולרנס
±10%
אורך מפעיל (Actuator)
0.875‏ אינץ' (22.23‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W