AB2720B-LWC30-R
מק"ט מוצר של DigiKey
668-1481-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AB2720B-LWC30-R
תיאור
BUZZER ELEMENT STD 2KHZ 27MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 kHz סטנדרטי רכיבי זמזם ‎30V p-p‎ קוטר 1.063‏ אינץ' (27.00‏ מ"מ) 300 Ohms
קטגוריה
סוג
סטנדרטי
יצרן
PUI Audio, Inc.
עכבה
300 Ohms
סדרה
קיבוליות @ תדר
45000pF ב-1kHz
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 60°C
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
קוטר 1.063‏ אינץ' (27.00‏ מ"מ)
תדר
2 kHz
סיומת
חוטים מוליכים
מתח - כניסה (מקס')
‎30V p-p‎