AS01508MR-6-LW100-R
מק"ט מוצר של DigiKey
668-AS01508MR-6-LW100-R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AS01508MR-6-LW100-R
תיאור
SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8 Ohms שימוש כללי רמקולים 1.2 W 900 Hz ~ 20 kHz ראש עגול
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AS01508MR-6-LW100-R דגמים
קטגוריה
נצילות - סוג
רמת לחץ הקול (SPL)
יצרן
PUI Audio, Inc.
הספק - נקוב
1.2 W
סדרה
הספק - מקס'
1.8 W
אריזה
מגש
מיקום יציאה
ראש
סטטוס החלק
פעיל
צורה
עגול
טכנולוגיה
מגנטי
חומר - חרוט
פוליאסטר, פוליאתילן טרפתלאט (PET)
סוג
שימוש כללי
חומר - מגנט
‎Nd-Fe-B‎
תחום תדרים
900 Hz ~ 20 kHz
סיומת
חוטים מוליכים
תדר - תהודה עצמית
900Hz
גודל / מידה
קוטר 0.591‏ אינץ' (15.00‏ מ"מ)
עכבה
8 Ohms
גובה - מקובע (מרבי)
0.173‏ אינץ' (4.40‏ מ"מ)
נצילות - dBA‏
88
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 70°C
נצילות - בדיקות
100mW/100mm
דירוג עיוותים
5% מקס'