AS03608MR-LW100-R
מק"ט מוצר של DigiKey
668-AS03608MR-LW100-R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AS03608MR-LW100-R
תיאור
SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8 Ohms שימוש כללי רמקולים 1 W 500 Hz ~ 4.5 kHz ראש עגול
מודלים EDA/CAD
AS03608MR-LW100-R דגמים
קטגוריה
הספק - נקוב
1 W
יצרן
PUI Audio, Inc.
הספק - מקס'
1.5 W
סדרה
מיקום יציאה
ראש
אריזה
מגש
צורה
עגול
סטטוס החלק
פעיל
חומר - חרוט
פוליאסטר, פוליאתילן טרפתלאט (PET)
טכנולוגיה
מגנטי
חומר - מגנט
‎Nd-Fe-B‎
סוג
שימוש כללי
ערכים נקובים
IEC 60601-1-8
תחום תדרים
500 Hz ~ 4.5 kHz
סיומת
חוטים מוליכים
תדר - תהודה עצמית
500Hz
גודל / מידה
קוטר 1.417‏ אינץ' (36.00‏ מ"מ)
עכבה
8 Ohms
גובה - מקובע (מרבי)
0.181‏ אינץ' (4.60‏ מ"מ)
נצילות - dBA‏
91
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 60°C
נצילות - בדיקות
100mW/100mm
דירוג עיוותים
5% מקס'