AS04008CO-WR-R
מק"ט מוצר של DigiKey
668-1362-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AS04008CO-WR-R
תיאור
SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 83DB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8 Ohms שימוש כללי רמקולים 2 W 200 Hz ~ 20 kHz ראש אובלי, מסגרת מלבנית
מודלים EDA/CAD
AS04008CO-WR-R דגמים
קטגוריה
נצילות - סוג
רמת לחץ הקול (SPL)
יצרן
PUI Audio, Inc.
הספק - נקוב
2 W
סדרה
הספק - מקס'
3 W
אריזה
מגש
מיקום יציאה
ראש
סטטוס החלק
פעיל
צורה
אובלי, מסגרת מלבנית
טכנולוגיה
מגנטי
חומר - חרוט
מטלית
סוג
שימוש כללי
חומר - מגנט
‎Nd-Fe-B‎
תחום תדרים
200 Hz ~ 20 kHz
הגנת חדירות
חסין מים
תדר - תהודה עצמית
400Hz
סיומת
פדי הלחמה
עכבה
8 Ohms
גודל / מידה
אורך 1.575‏ אינץ' x‏ רוחב 0.787‏ אינץ' (40.00 מ"מ x‏ 20.00‏ מ"מ)
נצילות - dBA‏
83
גובה - מקובע (מרבי)
0.240‏ אינץ' (6.10‏ מ"מ)
נצילות - בדיקות
1W/500mm