POW-1644L-LWC50-B-R
מק"ט מוצר של DigiKey
668-1210-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
POW-1644L-LWC50-B-R
תיאור
MIC COND ANLG OMNI -44DB 0.236"D
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 39
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50 Hz ~ 16 kHz אנלוגי מיקרופונים קבל אלקטרט 2 V ~ 10 V רב-כיווני (‎-44dB ‎±3dB) חוטים מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
POW-1644L-LWC50-B-R דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
עכבה
2.2 kOhms
יצרן
PUI Audio, Inc.
מתח - נומינלי
2 V
סדרה
תחום מתח
2 V ~ 10 V
אריזה
בתפזורת
זרם - הספקה
500 µA
סטטוס החלק
פעיל
מיקום יציאה
ראש
סוג
קבל אלקטרט
ערכים נקובים
IP57 - מוגן אבק, חסין מים
סוג היציאה
אנלוגי
סיומת
חוטים מוליכים
כיוון
רב-כיווני
גודל / מידה
קוטר 0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
תחום תדרים
50 Hz ~ 16 kHz