APCF00070745331K00
מק"ט מוצר של DigiKey
553-APCF00070745331K00TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
APCF00070745331K00
תיאור
FIXED IND 330UH 370MA 740 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µH מסוכך משרן 370 mA 740 mOhm לא-סטנדרטי
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
740 mOhm
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±10%
גודל / מידה
אורך 0.276‏ אינץ' x‏ רוחב 0.276‏ אינץ' (7.00 מ"מ x‏ 7.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.189‏ אינץ' (4.80‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
250mA