APCF00131375151M00 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Sumida America Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
150 µH מסוכך משרן 1.6 A ‎175mOhm‎ לא-סטנדרטי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
APCF00131375151M00
מק"ט מוצר של DigiKey
553-APCF00131375151M00TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
APCF00131375151M00
תיאור
FIXED IND 150UH 1.6A 175 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎175mOhm‎
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.492‏ אינץ' x‏ רוחב 0.492‏ אינץ' (12.50 מ"מ x‏ 12.50‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.309‏ אינץ' (7.85‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
1.5A