AWCU00201212361M02
מק"ט מוצר של DigiKey
553-AWCU00201212361M02TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
553-AWCU00201212361M02CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
553-AWCU00201212361M02DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AWCU00201212361M02
תיאור
CMC 280MA 2LN 360 OHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 360 Ohms @ 100 MHz 280mA DCR 450mOhm
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
450mOhm
יצרן
Pulse Electronics
מתח נקוב - DC
50V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-50°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q200
סוג מסנן
קו אות
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
2
גודל / מידה
אורך 0.081‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.05 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
360 Ohms @ 100 MHz
גובה (מקס')
0.055‏ אינץ' (1.40‏ מ"מ)
דירוג זרם (מקס')
280mA