AWCU00201212900M02
מק"ט מוצר של DigiKey
553-AWCU00201212900M02TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
553-AWCU00201212900M02CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
553-AWCU00201212900M02DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AWCU00201212900M02
תיאור
CMC 330MA 2LN 90OHM SMD AEC-Q200
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 90 Ohms @ 100 MHz 330mA DCR 350mOhm
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
350mOhm
יצרן
Pulse Electronics
מתח נקוב - DC
50V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-50°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו אות
גודל / מידה
אורך 0.081‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.05 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.055‏ אינץ' (1.40‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
90 Ohms @ 100 MHz
מארז‏ / תיבה
אופקי‏, 4 פדים למעגל מודפס
דירוג זרם (מקס')
330mA