BBFY00100505121YHP
מק"ט מוצר של DigiKey
553-BBFY00100505121YHPTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
553-BBFY00100505121YHPCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
553-BBFY00100505121YHPDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BBFY00100505121YHP
תיאור
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 1.5A ‎95mOhm‎
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1.5A
יצרן
Pulse Electronics
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
‎95mOhm‎
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
1
גובה (מקס')
0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
120 Ohms @ 100 MHz