BBPY00321611600Y00
מק"ט מוצר של DigiKey
553-BBPY00321611600Y00TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
553-BBPY00321611600Y00CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
553-BBPY00321611600Y00DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BBPY00321611600Y00
תיאור
FERRITE BEAD 60 OHM 1206 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
60 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 1206 (3216 מטרי) 4A 20mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
4A
יצרן
Pulse Electronics
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
20mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
1
גובה (מקס')
0.051‏ אינץ' (1.30‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
60 Ohms @ 100 MHz