BBUP00160805121Y00
מק"ט מוצר של DigiKey
553-BBUP00160805121Y00TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
553-BBUP00160805121Y00CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
553-BBUP00160805121Y00DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BBUP00160805121Y00
תיאור
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
תיאור מפורט
120 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 3A 25mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
3A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
25mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
0.026‏ אינץ' (0.65‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
120 Ohms @ 100 MHz