BBUP00160808600Y00
מק"ט מוצר של DigiKey
553-BBUP00160808600Y00TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
553-BBUP00160808600Y00CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
553-BBUP00160808600Y00DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BBUP00160808600Y00
תיאור
FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
תיאור מפורט
60 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 4A 20mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
4A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
20mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
גובה (מקס')
0.037‏ אינץ' (0.95‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
60 Ohms @ 100 MHz