BMMA000606182R2MX2
מק"ט מוצר של DigiKey
553-BMMA000606182R2MX2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
553-BMMA000606182R2MX2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
553-BMMA000606182R2MX2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BMMA000606182R2MX2
תיאור
FIXED IND 2.2UH 6A 35 MOHM SMD
תיאור מפורט
2.2 µH מסוכך יצוק משרן 6 A ‎35mOhm מקס' לא-סטנדרטי
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
13A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎35mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%