BMMS000606302R2MX2
מק"ט מוצר של DigiKey
553-BMMS000606302R2MX2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BMMS000606302R2MX2
תיאור
FIXED IND 2.2UH 8A 15 MOHM SMD
תיאור מפורט
2.2 µH מסוכך יצוק משרן 8 A ‎15mOhm מקס' לא-סטנדרטי
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
10A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎15mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%