BPCF00131375151M00
מק"ט מוצר של DigiKey
553-BPCF00131375151M00TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BPCF00131375151M00
תיאור
FIXED IND 150UH 1.6A 175 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 µH מסוכך משרן 1.6 A ‎175mOhm‎ לא-סטנדרטי
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
1.5A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎175mOhm‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%