BSPQ000603043N5B00
מק"ט מוצר של DigiKey
553-BSPQ000603043N5B00TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
553-BSPQ000603043N5B00CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
553-BSPQ000603043N5B00DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BSPQ000603043N5B00
תיאור
FIXED IND 3.5NH 500MA 170 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.5 nH לא מסוכך ציפוי עבה משרן 500 mA ‎170mOhm מקס' 0201 (0603 מטרי)
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎170mOhm מקס'
יצרן
Q @ תדר
20 ב-500MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
7GHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
500 MHz
סוג
ציפוי עבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
0201 (0603 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
0201
טולרנס
±0.1nH