BSPQ000603043N5B00 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 3.5NH 500MA 170 MOHM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 3.5 nH לא מסוכך ציפוי עבה משרן 500 mA 170mOhm מקס' 0201 (0603 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | התנגדות DC (DCR) 170mOhm מקס' |
יצרן | Q @ תדר 20 ב-500MHz |
סדרה | תדר - תהודה עצמית 7GHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 500 MHz |
סוג ציפוי עבה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
חומר - ליבה | מארז / תיבה 0201 (0603 מטרי) |
השראות | מארז ההתקן של הספק 0201 |
טולרנס ±0.1nH | גודל / מידה אורך 0.024 אינץ' x רוחב 0.012 אינץ' (0.60 מ"מ x 0.30 מ"מ) |