P1170.563NLT
מק"ט מוצר של DigiKey
553-P1170.563NLTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
553-P1170.563NLTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
553-P1170.563NLTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
P1170.563NLT
תיאור
FIXED IND 56UH 2A 110 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
56 µH מסוכך חוט מלופף משרן 2 A ‎110mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
P1170.563NLT דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎110mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
8MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 130°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.482‏ אינץ' x‏ רוחב 0.482‏ אינץ' (12.24 מ"מ x‏ 12.24‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
2A